Pajero

Mitsubishi Pajero – robustní a přesto elegantní. Představujeme Vám nejvýkonnější model 4x4 Pajero, jaký jsme kdy vyrobili.
V posledních 70 letech byla firma Mitsubishi Motors vždy v čele vývoje světově průkopnické technologie pohonu 4x4. Náš první prototyp pohonu čtyř kol - PX33 - byl vyvinut v roce 1936 a od té doby neustále dominujeme na náročném poli 4x4 díky tomu, že vyvíjíme pokročilé technologie, jako je například dobře známý a velmi spolehlivý
systém Super Select 4WD. Model Pajero jsme uvedli na trh v roce 1982 a i dnes diktuje již čtvrtá generace modelů Pajero standardy pro technologii 4x4 a její neustálé zlepšování.

• Mitsubishi Pajero SWB

Cena s DPH již od 789 900 Kč
    Cena bez DPH již od 658 250 Kč

Třídveřový model Pajero SWB se vyznačuje přirozeným chováním na silnici i v terénu. Jeho profil a sebevědomý postoj vyžadují respekt a vzbuzují pocit dobrodružství. Solidní konstrukce však nikdy nepřeváží nad vznešeným vzhledem vozu Pajero, ať jej obdivujete zepředu, z boku nebo zezadu. Kdybychom Vám neřekli o jeho nepřekonatelném vynikajícím výkonu v poušti, asi byste tomu nikdy nevěřili.

• Mitsubishi Pajero LWB

Cena s DPH již od 849 900 Kč
    Cena bez DPH již od 708 250 Kč

Když se posadíte do Vašeho nového pětidveřového vozu Pajero LWB, brzy zjistíte, že kamkoli se podíváte, upoutá Vás luxus a atraktivita. Zaměříte-li pozornost na interiér, brzy oceníte jemnou vyváženost, které konstruktéři společnosti Mitsubishi dosáhli mezi funkčním designem a luxusním konečným provedením. Ať už jedete po dálnici do práce nebo stoupáte uprostřed bahnitého horského svahu, je dobré být v domácím prostředí.

pajero

Jiří Kaloč, redaktor 4x4 Automagazínu

Jiří Kaloč „Nové Mitsubishi Pajero je ve všech ohledech lepší než to staré, ale přitom si zachovalo původního ducha. Jestliže dnes někdo uvažuje o tom pořídit si terénní automobil, který se však opravdu nezalekne terénu, ale zároveň to není žádný extrémista, je u Pajera na správné adrese. S Pajerem, které je i solidním tahounem, totiž vyjedete prakticky všude, zároveň se však díky pohodovým jízdním vlastnostem i výkonům a komfortnímu interiéru nemusíte nijak omezovat na silnici, což se o jiných opravdových off-roadech říci nedá. Současné Pajero prostě vypadá dobře, řídí se dobře a s touto cenou vzhledem k bohaté výbavě představuje super nabídku pro všechny, kteří mají rádi poctivý terénní automobil se všemi dobrými i špatnými vlastnostmi.“