Jak se stát členem klubu

Jak se stát členem

Rádi mezi sebou přivítáme všechny příznivce a fandy, kteří budou mít chuť i snahu pomoci s přípravou akcí a aktivně se zapojí do činnosti klubu. Podmínkou vstupu není ani bydliště v Jihočeském kraji, ani nutnost vlastnit vůz značky Mitsubishi.

Pokud jste se seznámili a souhlasíte se stanovami klubu i s výší členského příspěvku a rozhodli jste se stát členem Jihočeského mitsubishi klubu, postupujte následovně:

• Nejdříve si stáhnete přihlášku, kterou naleznete ZDE.
  • Po pečlivém vyplnění ji odešlete na adresu:
    Mitsubishi-JC-Klub
    J.Š.Baara 1662/43
    370 01 - České Budějovice
  • Její doručení Vám bude následně potvrzeno.
  • Dále je potřeba poslat Vaší fotografii na e.mailovou adresu:
    cbcarlos@seznam.cz
    aby Vám mohl být po přijetí vystaven "Průkaz člena", který Vám umožní čerpat výhody u našich smluvních  partnerů.

Na nejbližší schůzí výboru bude Vaše přihláška projednána a pravděpodobně i schválena.
V případě jakýchkoli dotazů kontaktuje některého z členů výboru, který Vám rád poradí, vše potřebné vysvětlí a v případě přijetí se s Vámi i dohodne, jakým způsobem lze uhradit členský příspěvek.

Jeho výše je 250,- Kč na rok, na pololetí je krácen na 150,-Kč. .