Lancer Sportsedan

sportsedanMitsubishi Lancer Sportsedan vzbuzuje na jedné straně důvěru a pocit jistoty, na straně druhé je zřetelná jeho spojitost s dravostí „ikony“ motoristického sportu.

Zcela nový Mitsubishi Lancer. Sportovní sedan. Jeho ohromující vzhled překoná jen úžasný zážitek z jízdy, který nabízí.

sportsedanInspirován dlouholetými úspěchy na nejlepších světových rallye, je nový Lancer navržen tak, aby skvěle obstál v tom nejnáročnějším prostředí: ve světě za dveřmi Vašeho domova. Právě proto jsme jej vytvořili prostorný a pohodlný. A navrch jsme přidali vynikající souhrn standardní výbavy. Výsledkem je vůz, který je zde skutečně pro Vás, každý den a kdekoli.

Václav Pech, závodní jezdec, Mitsubishi Lancer EVO IX

Václav Pech „Nový Mitsubishi Lancer považuji za velmi zdařilý vůz. Na první pohled upoutá jeho sportovně laděný design, který dává najevo, že před Vámi stojí automobil, který se mezi ostatními opravdu neztratí, ale naopak je v mnohém převyšuje. Pokud si odmyslím atraktivní design, pak mne především zaujaly jeho jízdní vlastnosti. Přestože jde o ,civilní‘ vůz, je dostatečně dynamický, aby si řidič dopřál skutečně sportovní jízdu, a to hlavně díky velmi dobrému podvozku. Kladně hodnotím také přední sedadla s dobrým bočním vedením, které se ke sportovnějšímu stylu jízdy opravdu hodí. Pokud přihlédnu k celé řadě aktivních a pasivních bezpečnostních prvků, myslím si, že Mitsubishi Lancer je opravdu velmi dobrá volba pro zákazníka.“

sportbackNic se nevyrovná svobodě, když si můžete dělat, co chcete a kdy chcete. Lancer Sportback se bez poblému hodí do rušného městského života a hektického pracovního rozvrhu.

sportsedanSpolečnost Mitsubishi Motors s potěšením představuje světu nový Lancer Sportback. Tady je! Nový udatný hrdina, unikátní a pyšný na to, že je jiný.

Uvědomujeme si, že v reálném světě se Váš Lancer Sportback stane vaším osobním prostorem, ve kterém strávíte mnoho příjemných hodin. Tak se ukažte ve stylu, který se setkává s potleskem všude, kde se objeví, a vyzkoušejte si na vlastní kůži jízdu, která přináší úsměv v každé zatáčce, a prostornou, kvalitně zpracovanou kabinu, která určitě přiláká davy. A to vše je zabalené v legendární spolehlivosti se sportovním dědictvím značky Mitsubishi. Lancer Sportback má radost ze světa.