Colt

Colt Nový Mitsubishi Colt má mladistvý vnější vzhled a atraktivní interiér. Nabízí velký vnitřní prostor, který je v dané třídě ojedinělý.
Ve městě je život pulzující, plný rozmanitosti a nikdy není nudný. A právě zde se Colt cítí úplně jako doma. Tady může být jeho unikátní styl plně oceněn. A navíc jeho kompaktní velikost znamená, že se sem vyložené hodí. Ale díky jeho živému motoru a hbitým jízdním vlastnostem je snadné nechat to vše za zády a prozkoumat život
daleko za městem. Tyto schopnosti jsou společné pro všechny členy rodiny Colt: 3dveřový Colt ve stylu coupé, přizpůsobivý 5dveřový Colt a vysoce sportovní Colt s výkonem, který je v souladu s jeho dynamickým vzhledem.

ColtDynamicky vyhlížející třídveřový model Colt přináší zdravou dávku zábavy a ohromujícího stylu. Oplývá mnoha praktickými i konstrukčními vymoženostmi.

ColtPětidveřový model Colt je vůz zrozený pro fantastická dobrodružství. Jedinečná prostornost, flexibilita, dynamika a bezpečnost poskytují vše, co je třeba pro zvládnutí každé cesty.

Mitsubishi Colt je kompaktní hatchback, o jakém jste vždy snili. Oplývá všemi praktickými i konstrukčními vymoženostmi, které byste mohli očekávat u všech vozů značky Mitsubishi, zároveň však přináší zdravou dávku zábavy a ohromujícího stylu.
Colt se pyšní výrazným exteriérem a silným výkonem, ale má také svoji praktickou stránku. Má jeden z nejprostornějších interiérů ve svém segmentu, takže je pohodlné a bezpečné v něm sedět, stejně jako je skvělé se na něj dívat a řídit ho.
Tento vůz však ví, že ne každá cesta vede po zcela volných cestách, proto i krátké cesty městem činí nezapomenutelným zážitkem. Jak to dělá? Díky správnému pocitu, který poskytuje již od samotného startu. Řízení je rychlé, přesné a citlivé. Tento vůz je hbitý a není nikdy šťastnější, než když se může s lehkostí sobě vlastní prodírat skulinami hustého provozu.

Mitsubishi Colt Ralliart bere vše, co je skvělé na modelech Colt, a přidává k tomu spoustu výkonu, ještě více stylu a skutečně vzrušující sportovní jízdu.
Ralliart: legendární název, který je hybnou silou stojící za sportovními úspěchy značky Mitsubishi již mnoho let. Ralliart představuje nejvyšší úroveň jízdního výkonu a potěšení.
Colt Ralliart bere vše, co je skvělé na modelech Colt, a přidává k tomu spoustu výkonu, ještě více stylu a skutečně vzrušující sportovní jízdu. Přímo těží ze soutěžních úspěchů společnosti Mitsubishi Motors, získaných v těžce vybojovaných vítězstvích na rallye po celém světě, a to na té nejvyšší úrovni.
Výrazný profil vozů Colt byl ještě posílen a nenechá vás pochybovat o tom, čeho je Colt Ralliart schopný. Velká mřížka přivádí vzduch do přeplňovaného motoru s výkonem 150 koní, který zajišťuje vynikající akceleraci bez ohledu na zařazený převodový stupeň, takže vůz je schopen zrychlit z 0 na 100 km/h během pouhých 7,4 sekundy!

ColtNabídku Colt završuje model z dílny italského designéra Pininfarína – Mitsubishi Colt CZC, neboli coupé-cabriolet. Mitsubishi Colt CZC se nejlépe cítí na otevřených cestách se staženou střechou.
Lidé v Mitsubishi Motors usilují o konstrukční dokonalost. Designéři ve společnosti Pininfarina zase o krásná auta. Společně vytvořili nový Colt CZC Coupé-Cabriolet.
Již základní výbava je velice pestrá a chvíle strávené za volantem Coltu CZC jsou podpořeny luxusními prvky výbavy. Řízení vozu je velice rychlé, přesné a citlivé. Colt coupé-cabriolet se nejlépe cítí na otevřených cestách se staženou střechou, ale stejného požitku Vám také nabídne ve městě.